Spalacze tłuszczu.

Spalacze tłuszczu powinny w teorii zawierać składniki aktywne umożliwiające inicjację mobilizacji tkanki tłuszczowej oraz prowadzić do jej spalania w komórkach mięśniowych. Te procesy fizjologiczne powinny prowadzić ostatecznie do redukcji obwodu pasa i poprawy sylwetki, jednak w praktyce wielu producentów decyduje się na obcięcie kosztów i wydawanie środków, które mają jedynie sprowadzić pieniądze do ich kieszeni. Poniżej znajduje się ranking 5 najlepszych spalaczy tłuszczu, wraz z objaśnieniem znajdujących się w nich składników.

Spis treści

  1. Ranking spalaczy
  2. Czy warto zakupić spalacz tłuszczu
  3. Który spalacz zakupić

1. Ranking spalaczy

Miejsce Spalacz tłuszczu
1. Trizer Odwiedź stronę producenta

30 dniowa indywidualna dieta GRATIS!

2. Berrator Odwiedź stronę producenta
3. RED BURN Odwiedź stronę producenta
4. Cellucor Super
5. BPI Roxylean Fat Burner

1# Trizer

Zdecydowanym numerem jeden tego zestawienia jest TRIZER – najskuteczniejszy spalacz tłuszczu dostępny obecnie na polskim rynku.

Trizer to przede wszystkim zestaw! Producent zapewnia 30 dniową dietę oraz pełną opiekę dietetyków do każdego zakupionego Trizera! Jest to najwyższy poziom innowacji i skuteczności. Rewelacyjne rozwiązanie z którego korzystają już setki tysięcy osób.

TRIZER - spalacz tłuszczu

Trizer jest najnowszym produktem firmy FitLabs, która zajmuje się eksperckim tworzeniem suplementów pozwalających na skuteczne wprowadzanie zmian w wyglądzie sylwetki. Ten spalacz tłuszczu łączy w sobie skuteczność aż 15 różnych składników, które mają naukowo udowodniony wpływ na procesy spalania tkanki tłuszczowej. Wśród nich można wyróżnić:

Synefrynę – substancja pochodząca z ekstraktu z gorzkiej pomarańczy, która strukturalnie zalicza się do grona alkaloidów. Jej działanie jest zbliżone do działania hormonów adrenaliny i noradrenaliny, które w kontakcie z tkankami naszego ustroju powodują pobudzenie oraz mobilizację zapasów energii. Synefryna może kopiować działanie tych hormonów, jednak jej działanie jest ograniczone niemal wyłącznie do komórek tłuszczowych, które po spożyciu spalacza zawierającego synefrynę ulegają degradacji.

Kapsaicyna – substancja aktywna obecna w ekstrakcie z pieprzu Cayenne. Pozwala ona na stymulację współczulnego układu nerwowego, dzięki czemu możliwe jest przyśpieszenie metabolizmu i jednoczesne zahamowanie głodu.

Galusan epigallokatechin – związek polifenolowy o silnych właściwościach antyoksydacyjnych. Dzięki jego obecności spalacz wspomaga witalność oraz naturalną równowagę energetyczną organizmu. W kontekście odchudzania galusan posiada zdolność ograniczania aktywności enzymów, które rozbijają hormony adrenalinę i noradrenalinę, dzięki czemu możliwe jest pobudzenie komórek tłuszczowych do uwalniania hormonów odpowiedzialnych za rozbijanie komórek tłuszczowych.

Na wyróżnienie zasługuje także trio składników: skrzyp polny, pokrzywa zwyczajna oraz mniszek lekarski. Wszystkie one pozwalają na przyspieszenie procesu diurezy, czyli usuwania nadmiaru wody podskórnej maskującej efekty utraty tkanki tłuszczowej.

Trizer posiada wiele innych składników o obiecujących właściwościach, jednak faktem rzucającym się w oczy jest dobór składników z naturalnych źródeł, dzięki czemu oprócz skuteczności Trizer może także zagwarantować bezpieczeństwo i brak skutków ubocznych.

2# Berrator

Na mocną pozycję na podium w tym zestawieniu zasługuje Berrator – najskuteczniejsza, innowacyjna propozycja na rynku spalaczy tłuszczu.
Ta wyjątkowa formuła została skomponowana przede wszystkim z naturalnych wyciągów roślinnych oraz z cennych mikroelementów. Ani jeden składnik nie znalazł się tutaj bez powodu – wszystko ma do odegrania swoją rolę, dzięki czemu nasz organizm zaczyna funkcjonować szybciej i wydajniej, gubiąc przy tym kolejne zbędne kilogramy.

Mówiąc w dużym skrócie, działanie Berratora opiera się na wspomaganiu:
– mobilizacji, a także spalania tłuszczu;
– kontroli apetytu i eliminacji napadów głodu;
– usprawniania procesów metabolicznych.

Za sukcesem Berratora stoi unikalne połączenie zawartych w nim składników. Przyjrzyjmy się kilku roślinnym ekstraktom, jakie zostały uwzględnione w tej niezwykle skutecznej formule:

– ekstrakt z łodygi i korzenia dziwidła – wyciąg ów zawiera glukomannan, czyli topowy składnik nowoczesnych suplementów. Wspomaga on redukcję poziomu trójglicerydów i złego cholesterolu, szybsze odchudzanie, a także utrzymanie prawidłowego poziomu cukru we krwi. Ponadto intensyfikuje efekty diety i wzmaga uczucie sytości;

– wyciąg z liści ostrokrzewu paragwajskiego – a w nim ksantyny (m.in. kofeina) i związki fenolowe, które wspomagają termogenezę, przemianę materii i samo spalanie tłuszczu. Oprócz tego ekstrakt wzmaga diurezę, wykazując działanie moczopędne (a, jak wiadomo, wyeliminowanie nadmiaru wody podskórnej to prosta droga do zrzucenia kilku dodatkowych kilogramów);

– ekstrakt z pieprzu kajeńskiego – dzięki obecności pikantnej kapsaicyny przyczynia się do utrzymania wagi już po schudnięciu, a także wspomaga sam proces odchudzania (stymulując termogenezę, pobudzając brunatne komórki tłuszczowe do wydatkowania energii oraz ułatwiając szybsze spalanie kalorii);

– wyciąg z nasion gorzkiej pomarańczy – na skutek zawartości synefryny nasila nie tylko procesy termogenezy, ale i metabolizm lipidów. Synefryna pomaga redukować stres i poprawiać nastrój, zwiększa wydolność oddechową, wywiera pozytywny wpływ na funkcjonowanie układu pokarmowego i zapewnia nam lepszą kontrolę nad wagą (hamuje apetyt, wspomaga przemianę materii, a nawet wykazuje właściwości detoksykacyjne);

– ekstrakt z owoców z czarnego pieprzu – niepozorna piperyna polepsza trawienie i wykorzystanie pokarmu, przeciwdziała otyłości i przyczynia się do podnoszenia wydolności psychofizycznej.

Oprócz tego Berrator zawiera także inne składniki wspomagające odchudzanie, w tym jeszcze parę naturalnych ekstraktów (np. z kory wierzby białej czy z korzenia hortensji krzewiastej), diosminę i hespedrynę. Całość uzupełniają cenne mikroelementy:
– cynk – przyspiesza wyszczuplanie sylwetki poprzez polepszanie trawienia składników odżywczych, usprawnianie metabolizmu i redukcję poziomu złego cholesterolu;
– chrom – jest istotny dla gospodarki glukozowo-insulinowej; ponieważ pomaga utrzymywać cukier na optymalnym poziomie, wpływa na ograniczenie napadów głodu i pozbycie się szkodliwego nawyku podjadania;
– witamina B6 – m.in. łagodzi zmęczenie, wspomaga poprawę metabolizmu oraz bierze udział w syntezie cysteiny.

Berrator

Dodajmy do tego zadowolonych klientów, ogromne doświadczenie producenta i pozytywne wyniki badań oraz testów klinicznych, a otrzymamy idealny spalacz tłuszczu, w starciu z którym zbędne kilogramy nie mają najmniejszych szans.

Zażywanie kapsułek w połączeniu z dietą i ćwiczeniami pozwala dostrzec pierwsze efekty nawet po 3–4 dniach i zrzucić przez zaledwie miesiąc aż 7 kilogramów!

3# RED BURN

Zaraz za Berratorem uplasował się Red Burn. Jest to uniwersalny spalacz tłuszczu, który jednak sprawdzi się najlepiej dla osób początkujących, które potrzebują wsparcia także przy samym układaniu odchudzającej diety. Suplement przychodzi bowiem w atrakcyjnym zestawie z 60-dniowym, indywidualnie dopasowywanym jadłospisem. Nad opracowaniem skutecznej diety czuwają prawdziwi fachowcy: kliniczni oraz sportowi dietetycy. Jeśli do zbilansowanego jadłospisu i suplementacji dołączysz jeszcze regularne ćwiczenia, rezultaty przyjdą w mgnieniu oka!

Bez efektu jo-jo, frustracji i zbędnych rozczarowań, krótko mówiąc: raz a dobrze. Właśnie tak wspomaga nasz organizm Red Burn. Wszystko to zasługa uważnie dobranych składników, które ułatwiają proces odchudzania, a także pomagają nam utrzymać wagę już po skutecznym zrzuceniu nadprogramowych kilogramów. Parę wyciągów zawartych w Red Burn omówiliśmy przy analizie Berratora, a mianowicie wyciągi z:

  • owoców pieprzu kajeńskiego;
  • owoców pieprzu czarnego;
  • owoców gorzkiej pomarańczy;
  • liści ostrokrzewu paragwajskiego.

Dodatkowo formuła Red Burn obejmuje cztery inne ekstrakty pochodzenia naturalnego:
- ekstrakt z korzenia mniszka lekarskiego – wzmaga on diurezę, wykazuje działanie przeciwzapalne i żółciopędne, wspomaga metabolizm węglowodanów i ułatwia walkę z nagłymi napadami głodu;
- ekstrakt z korzenia różeńca górskiego – wpływa dobrze na układy: nerwowy, krwionośny i – oczywiście – pokarmowy; wspiera przy tym usprawnianie naszej kondycji;
- ekstrakt z ziela bacopy drobnolistnej – bacopie przypisuje się właściwości pobudzające, a także usprawniające koncentrację i funkcje kognitywne. Ekstrakt ten pomaga także pozbyć się wody podskórnej;

- ekstrakt z ziela pokrzywy – wykazuje on działanie ożywcze (dodatkowa energia przydaje się przy intensywnych treningach), przeciwzapalne oraz diuretyczne (optymalizuje wydalniczą funkcję nerek); wpływa na polepszenie metabolizmu.


Redburn

Red Burn zawiera również uwzględnione w Berratorze mikroelementy: cynk, chrom oraz witaminę B6. Całość formuły zostaje uzupełniona przez dwa cenne składniki: l-tyrozynę (pomocną w likwidacji stresu i w szybszej regeneracji organizmu po wysiłku) i biotynę (napędza ona procesy o charakterze metabolicznym). Efekty po zażywaniu preparatu Red Burn nie odstają od tych zapewnianych przez producenta Berratora; zdobywca trzeciego miejsca w naszym rankingu wymaga jednak większego dawkowania. Z drugiej strony, wraz z suplementem otrzymujemy darmową, 60-dniową dietę. Pamiętaj, ostateczna decyzja należy do ciebie!

#4 Cellucor Super

Produkt stworzony przez firmę, która koncentruje swoje działania na rynku amerykańskim. Na swoje miejsce w tym rankingu zasłużyła dzięki staranności doboru składników, a także wysokim standardom, w jakich produkowane są każde suplementy firmy Cellucor. W spalaczu znajduje się kompleks witaminowy, w którego skład wchodzą między innymi witamina B6 oraz B12. Jednym z kluczowych składników wspierających spalanie tłuszczu jest tyrozyna, która stanowi prekursor hormonów adrenaliny i noradrenaliny, jednocześnie pomaga zwiększyć w mózgu stężenie dopaminy – neuroprzekaźnika wywołującego uczucie euforii. Oprócz tego w składzie znajdują się kofeina, różaniec górski oraz błonnik. Zdecydowanie zasłużone miejsce czwarte!

#5 BPI Roxylean Fat Burner

Pomimo że ten spalacz znalazł się na miejscu piątym, to niemądrze jest podważać jego skuteczność, należy pamiętać o wszystkich środkach, które w ogóle nie załapały się do tego rankingu. Roxylean fat burner posiada charakterystyczne składniki, które podbijają cenę tego produktu, jednak oferują także wysoką efektywność w redukcji centymetrów obwodzie pasa. Ekstrakt z korzy wierzby białej można znaleźć tylko w nielicznych suplementach, jednak posiada on substancję aktywną o nazwie salicyna, która w badaniach wykazuje silne właściwości przeciwzapalne oraz lipolityczne. Innymi słowy spala tłuszcz i dba o nasze zdrowie! Mocne miejsce piąte, które definitywnie zamyka cały ten ranking.

2. Czy warto zakupić spalacz tłuszczu?

Stosowanie spalaczy tłuszczu jest tematem spowitym wieloma kontrowersjami. Potencjalni użytkownicy obawiają się skutków ubocznych lub zwykłego wyrzucenia pieniędzy w błoto i braku jakichkolwiek efektów. Jednak te obawy są uzasadnione jedynie w sytuacji kupowania środków produkowanych w niestarannych warunkach oraz posiadających tanie składniki wypełniające. Wybierając spalacze z powyższej listy, można liczyć na skuteczną redukcję tkanki tłuszczowej, szczególnie w warunkach odpowiedniej diety i aktywności fizycznej.

3. Który spalacz zakupić?

Opinie wielu ekspertów wskazują na niezaprzeczalną efektywność Trizera, w internecie można znaleźć liczne metamorfozy zwykłych ludzi, którzy odmienili swoją sylwetkę, stosując ten właśnie spalacz. Dużą pomocą jest na pewno bezpłatny dodatek zindywidualizowanej diety, którą otrzymujemy przy każdorazowym zakupie tego spalacza. Jest to czynnik, który tylko ugruntowuje jego pozycję na pierwszym miejscu powyższego rankingu.