Spalacze tłuszczu.

Spalacze tłuszczu powinny w teorii zawierać składniki aktywne umożliwiające inicjację mobilizacji tkanki tłuszczowej oraz prowadzić do jej spalania w komórkach mięśniowych. Te procesy fizjologiczne powinny prowadzić ostatecznie do redukcji obwodu pasa i poprawy sylwetki, jednak w praktyce wielu producentów decyduje się na obcięcie kosztów i wydawanie środków, które mają jedynie sprowadzić pieniądze do ich kieszeni. Poniżej znajduje się ranking 5 najlepszych spalaczy tłuszczu, wraz z objaśnieniem znajdujących się w nich składników.

Spis treści

  1. Ranking spalaczy
  2. Czy warto zakupić spalacz tłuszczu
  3. Który spalacz zakupić

1. Ranking spalaczy

Miejsce Spalacz tłuszczu
1. Trizer Odwiedź stronę producenta

30 dniowa indywidualna dieta GRATIS!

2. Hydroxycut Hardcore Elite
3. HYPER SHRED BSN
4. Cellucor Super
5. BPI Roxylean Fat Burner

1# Trizer

Zdecydowanym numerem jeden tego zestawienia jest TRIZER – najskuteczniejszy spalacz tłuszczu dostępny obecnie na polskim rynku.

Trizer to przede wszystkim zestaw! Producent zapewnia 30 dniową dietę oraz pełną opiekę dietetyków do każdego zakupionego Trizera! Jest to najwyższy poziom innowacji i skuteczności. Rewelacyjne rozwiązanie z którego korzystają już setki tysięcy osób.

TRIZER - spalacz tłuszczu

Trizer jest najnowszym produktem firmy FitLabs, która zajmuje się eksperckim tworzeniem suplementów pozwalających na skuteczne wprowadzanie zmian w wyglądzie sylwetki. Ten spalacz tłuszczu łączy w sobie skuteczność aż 15 różnych składników, które mają naukowo udowodniony wpływ na procesy spalania tkanki tłuszczowej. Wśród nich można wyróżnić:

Synefrynę – substancja pochodząca z ekstraktu z gorzkiej pomarańczy, która strukturalnie zalicza się do grona alkaloidów. Jej działanie jest zbliżone do działania hormonów adrenaliny i noradrenaliny, które w kontakcie z tkankami naszego ustroju powodują pobudzenie oraz mobilizację zapasów energii. Synefryna może kopiować działanie tych hormonów, jednak jej działanie jest ograniczone niemal wyłącznie do komórek tłuszczowych, które po spożyciu spalacza zawierającego synefrynę ulegają degradacji.

Kapsaicyna – substancja aktywna obecna w ekstrakcie z pieprzu Cayenne. Pozwala ona na stymulację współczulnego układu nerwowego, dzięki czemu możliwe jest przyśpieszenie metabolizmu i jednoczesne zahamowanie głodu.

Galusan epigallokatechin – związek polifenolowy o silnych właściwościach antyoksydacyjnych. Dzięki jego obecności spalacz wspomaga witalność oraz naturalną równowagę energetyczną organizmu. W kontekście odchudzania galusan posiada zdolność ograniczania aktywności enzymów, które rozbijają hormony adrenalinę i noradrenalinę, dzięki czemu możliwe jest pobudzenie komórek tłuszczowych do uwalniania hormonów odpowiedzialnych za rozbijanie komórek tłuszczowych.

Na wyróżnienie zasługuje także trio składników: skrzyp polny, pokrzywa zwyczajna oraz mniszek lekarski. Wszystkie one pozwalają na przyspieszenie procesu diurezy, czyli usuwania nadmiaru wody podskórnej maskującej efekty utraty tkanki tłuszczowej.

Trizer posiada wiele innych składników o obiecujących właściwościach, jednak faktem rzucającym się w oczy jest dobór składników z naturalnych źródeł, dzięki czemu oprócz skuteczności Trizer może także zagwarantować bezpieczeństwo i brak skutków ubocznych.

#2 Hydroxycut Hardcore Elite

Spalacz produkowany przez potentata na rynku suplementów, mianowicie firmę MuscleTech. Rewolucyjna formuła zawarta w tym spalaczu umożliwia uzyskanie wymiernych efektów w utracie tkanki tłuszczowej. Odpowiedzialne za to są między innymi takie składniki jak: kofeina, teanina oraz pokrzywa indyjska. Na szczególne wyróżnienie zasługuje ten ostatni produkt, który dostarcza składnika zwanego forskoliną, umożliwiającego bezpośrednie pobudzenie komórek tłuszczowych.

Dobrany skład zapewnia wysoką skuteczność, jednak niewykluczone jest także silne pobudzenie, dlatego spalacz o takim składnie nie będzie polecany każdemu.

#3 HYPER SHRED BSN

Ten spalacz tłuszczu ma zapewniać nie tylko wzmożone działanie procesów utraty tkanki tłuszczowej, ale również dodawać energii, a także poprawiać koncentrację. Takie efekty są możliwe dzięki zastosowaniu w składzie takich substancji jak ekstrakt z czarnego pieprzu, kofeina, a także zestaw kilku kluczowych witamin i minerałów.

Skład suplementu pozwala na osiągnięcie efektów prozdrowotnych, przy jednoczesnej stymulacji wydatku energetycznego i akceleracji procesu lipolizy, czyli uwalniania kwasów tłuszczowych zgromadzonych w komórkach tłuszczowych.

#4 Cellucor Super

Produkt stworzony przez firmę, która koncentruje swoje działania na rynku amerykańskim. Na swoje miejsce w tym rankingu zasłużyła dzięki staranności doboru składników, a także wysokim standardom, w jakich produkowane są każde suplementy firmy Cellucor. W spalaczu znajduje się kompleks witaminowy, w którego skład wchodzą między innymi witamina B6 oraz B12. Jednym z kluczowych składników wspierających spalanie tłuszczu jest tyrozyna, która stanowi prekursor hormonów adrenaliny i noradrenaliny, jednocześnie pomaga zwiększyć w mózgu stężenie dopaminy – neuroprzekaźnika wywołującego uczucie euforii. Oprócz tego w składzie znajdują się kofeina, różaniec górski oraz błonnik. Zdecydowanie zasłużone miejsce czwarte!

#5 BPI Roxylean Fat Burner

Pomimo że ten spalacz znalazł się na miejscu piątym, to niemądrze jest podważać jego skuteczność, należy pamiętać o wszystkich środkach, które w ogóle nie załapały się do tego rankingu. Roxylean fat burner posiada charakterystyczne składniki, które podbijają cenę tego produktu, jednak oferują także wysoką efektywność w redukcji centymetrów obwodzie pasa. Ekstrakt z korzy wierzby białej można znaleźć tylko w nielicznych suplementach, jednak posiada on substancję aktywną o nazwie salicyna, która w badaniach wykazuje silne właściwości przeciwzapalne oraz lipolityczne. Innymi słowy spala tłuszcz i dba o nasze zdrowie! Mocne miejsce piąte, które definitywnie zamyka cały ten ranking.

2. Czy warto zakupić spalacz tłuszczu?

Stosowanie spalaczy tłuszczu jest tematem spowitym wieloma kontrowersjami. Potencjalni użytkownicy obawiają się skutków ubocznych lub zwykłego wyrzucenia pieniędzy w błoto i braku jakichkolwiek efektów. Jednak te obawy są uzasadnione jedynie w sytuacji kupowania środków produkowanych w niestarannych warunkach oraz posiadających tanie składniki wypełniające. Wybierając spalacze z powyższej listy, można liczyć na skuteczną redukcję tkanki tłuszczowej, szczególnie w warunkach odpowiedniej diety i aktywności fizycznej.

3. Który spalacz zakupić?

Opinie wielu ekspertów wskazują na niezaprzeczalną efektywność Trizera, w internecie można znaleźć liczne metamorfozy zwykłych ludzi, którzy odmienili swoją sylwetkę, stosując ten właśnie spalacz. Dużą pomocą jest na pewno bezpłatny dodatek zindywidualizowanej diety, którą otrzymujemy przy każdorazowym zakupie tego spalacza. Jest to czynnik, który tylko ugruntowuje jego pozycję na pierwszym miejscu powyższego rankingu.